czende

Mikov je partnerem prestižní výstavy nožů v Příbrami

 Tisková zpráva

 

 

 

Mikov, s.r.o.

Mikulášovice 741

407 79

 

Mikov je partnerem prestižní výstavy nožů v Příbrami

6. 9. 2016

 

Stejně jako v minulých letech je firma Mikov jedním z partnerů 25. ročníku tradiční výstavy Nože 2016, která se o víkendu 10. a 11. září 2016 uskuteční v Příbrami.

 

Výstava Nože 2016  je také místem konání soutěží Nůž roku 2016 a Myslivecký nůž roku 2016, kde ceny udělují Asociace nožířů Bohemia Cultellatores a redakce časopisu Myslivost. Na soutěžích v Příbrami Mikov v minulosti získal již 11 x titul Nůž roku, například za nože les, hiker nebo praktik. Do soutěže se firma přihlásí i v letošním ročníku.

 

Akce se vedle Mikova zúčastní více než 120 vystavovatelů z Česka i ze zahraničí a jako tradičně k ní pořadatelé připravili bohatý doprovodný program.

 

Stánek Mikova nabídne návštěvníkům výstavy široký sortiment zboží. Vedle klasických nožů predator, fixir, hunter nebo rescue nebudou v nabídce chybět i nové nože řady Progress – list, pocket a patron.

 

Mikov je v současnosti největším českým výrobcem sportovních, loveckých, outdoorových a kapesních nožů. Za kolekci nožů pocket letos získal prestižní designové ocenění Czech Grand Design a mezinárodní cenu Red Dot Awards.

 

--------------------------

Kontakt:

PhDr. Bedřich Jetelina, Th.D.

ředitel komunikace

603 703 892

b.jetelina@mikov.cz

www.mikov.cz

twitter.com/mikovcz

 

na začátek stránky