czende

Mikov začal používat balíček G Suite od firmy Google

 Společnost Mikov začala využívat kancelářské řešení G Suite od firmy Google. Jedná se o další ze systémových změn, ke které došlo po spojení s firmou Conmetron.

 

Mikov se tak připojil k celé řadě společností, které G Suite využívají. V Česku mezi ně patří například výrobce nealkoholických nápojů Kofola nebo vydavatel inzertních novin Annonce.

 

„Podle mých zkušeností ve firmě Conmetron, kde jsme ho s úspěchem používali, je G Suite přínosem jak pro vnitropodnikovou komunikaci, tak i pro komunikaci se zákazníky a dodavateli," řekl ředitel Mikova Karel Ježek.

 

G Suite nabízí vedle cloudového úložiště souborů také kancelářské aplikace, emailového klienta Gmail a kalendář. Společnost Google balíček navrhla tak, že jeho využívání není závislé na konkrétním typu počítače nebo mobilního telefonu koncového uživatele.

 

„Výhody balíčku G Suite jsou samozřejmě spolehlivost, vynikající antispamový filtr pro poštu a také velmi příznivá cena za služby, které nabízí," dodal Karel Ježek.

 

Implementaci řešení G Suite, včetně proškolení zaměstnanců, pro Mikov provedl IT specialista Radek Andrš, se kterým firma Conmetron dlouhodobě spolupracuje .

 

Firma Mikov je největším českým výrobce nožů, průmyslových spojovačů a hřebíkovačů. Mezi jeho nejznámnější nožířské výrobky patří například vyhazovací nůž Predator, legendární Rybička nebo lovecký nůž Fixir. Mikov také získal řadu designových cen za sadu luxusních zavíracích nožů Pocket.
na začátek stránky