Tipy na vánoční dárky

12. prosince 2022

Do Vánoc zbývají už jen necelé dva týdny. Protože možná ještě přemýšlíte nad dárky pro své blízké, přinášíme vám pár tipů. A i když vyrábíme produkty, které na první pohled vypadají, že jsou určeny jen pro muže, zdaleka tomu tak není.

Mikov - to nejsou pouze nože, ale do naší skupiny patří i výrobce ručního nářadí Narex Bystřice. Truhlářská a řezbářská dláta ze středních Čech jsou oblíbená na všech kontinentech. Pro řezbáře začátečníky tak může být vhodným dárkem třeba sada řezbářských dlát START v kapsáři, zkušeným profesionálům pak udělá radost 4 dílná sada řezbářských nožů PROFI. Na e-shopu Narexu najdete i další skvělé nástroje, které potěší všechny kutily i profesionály.

A co doporučujeme z nabídky Mikova? Nejprve dva tipy na dárky pro ženy. Zavírací nůž Stovka s ozdobnými kamínky Butterfly je praktickým pomocníkem a zároveň i zajímavým doplňkem každé dámské kabelky. A radost udělá i zdobená klasika mezi našimi výrobky - Rybička MELIA. Každý nůž přece může být tak trochu šperkem.

Výborným dárkem pro muže, zejména pokud ještě prožil povinnou základní vojenskou službu, je nůž Repetitor vyráběný v rámci projektu Válečný veterán. Jeho design je inspirovaný bodákem, se kterým se během vojny setkal úplně každý. A navíc koupí tohoto nože přispějete 300 kč na Vojenský fond solidarity, který podporuje rodiny vojáků, kteří zahynuli nebo se stali trvale invalidními během své služby vlasti. Mikov již díky tomuto projektu na fond věnoval 300 000 Kč. 

Pod stromeček také doporučujeme zavírací nůž pro denní použití Elipt. Moderní design, kvalitní materiál a konstrukce, která ho umožní plně používat levákům i pravákům, z něj dělá opravdu atraktivní volbu pro letošní Vánoce.

Když navštívíte e-shop Mikova, najdete ještě možnost kliknout si na záložku s názvem „I letos budou Vánoce“. V každoroční akci vám přinášíme množství dalších vánočních tipů a  výběr z nožů, ke kterým při objednání přidáme malý dárek.

Přejeme vám úspěšný předvánoční čas.