V roce 2023 odebírejte naše novinky e-mailem - vyplatí se to

19. prosince 2022

Na začátku září jsme začali psát náš pravidelný pondělní blog. Informujeme v něm o tom podstatném, co ve světě nožů děláme, o novinkách i o našich aktivitách třeba v souvislosti s projektem Válečný veterán. Blog si získal vaši pozornost a proto budeme každé pondělí pokračovat i v roce 2023. Ale nejen to.

Mnozí z našich zákazníků se přihlásili k odběru novinek e-mailem. Dostávají od nás příležitostně nabídky na speciální akce nebo upozornění na novinky. Všem, kteří této možnosti využívají, bychom ale rádi v roce 2023 nabídli vedle speciálních nabídek pouze pro odběratele novinek ještě něco navíc. Co to bude?

Exkluzivně pouze odběratelům e-mailových novinek v roce 2023 umožníme nahlédnout za oponu Mikova. Ukážeme zákulisí výroby, nahlédneme do vývojových plánů a představíme zajímavé osobnosti, které jsou s vývojem a výrobou našich nožů spojeny. Nebudou tedy dostávat pouze klasické obchodní e-maily, které posílá skoro každý. 

Pokud vás tedy zajímá, například co konkrétního se chystá v projektu Válečný veterán, jaké nové stroje se dostaly do výroby a jaké jsou s nimi zkušenosti, co připravujeme pro Muzeum nožířské tradice nebo pro tradiční Nožířské slavnosti, neváhejte a přihlašte se k pravidelnému odběru novinek e-mailem ještě dnes. Nic vám neunikne.