Co je pro nás to nejdůležitější

27. prosince 2022

Jedno pořekadlo říká, že zajíci se sčítají až po honu. Proto ani hodnocení právě končícího roku dnes nemůže být úplné. Ale přesto se už nyní můžeme trochu ohlédnout a podělit se s vámi o to, co přinesl.

Když právě uplynulý rok hodnotí firmy, většinou se na něj dívají z pohledu výše tržeb nebo bilancují, jaké nové výrobky se podařilo uvést na trh. Nemůžeme zůstat stranou a nezmínit navýšení obratu o desítky procent, nový nůž Repetitor, bodák pro pušku Bren 2, který vyrábíme pro COLT CZ GROUP nebo Československý letecký kordík vzor 27. Důležité ale bylo i rozšíření prostor v Muzeu nožířské tradice, rozvoj robotizace v našem závodě Narex Bystřice, podpora Vojenského fondu solidarity, Nožířské slavnosti s rekordní účastí a našlo by se asi ještě mnoho dalšího.

To všechno je samozřejmě podstatné, ale přesto to nepovažujeme za to hlavní. Co je tedy pro nás tím nejdůležitějším? Uvědomili jsme si to nedávno, když jsme s jednou externí marketingovou firmou hodnotili drobnou kampaň, kterou pro nás pořádala. V jejich reportu totiž zazněla věta: „Při analýzách, které jsme si udělali, jsme zjistili, že vás vaši zákazníci mají opravdu rádi.“

Ano, nejdůležitějšími jste pro nás vy naši zákazníci. Jste na nás právem přísní a nároční, což nás motivuje k tomu, abychom svou práci dělali co nejlépe. Ale víme, že nám fandíte nejenom proto, že jsme česká firma, ale protože naše nože považujete za kvalitní, hezké a užitečné. Nyní již přes 8 tisíc členů našeho fanklubu je toho ostatně také důkazem. 

Děkujeme vám a věříme, že vás potěšíme i novinkami, které chystáme na rok 2023.