Se zbraněmi v GUN centru v Hradcí Králové profesionálně

20. června 2022

Že zbraně nepatří do ruky dětem, nezodpovědným lidem a zejména zločincům, je bez debat. Na druhou stranu je nutné, aby byly dobře vyzbrojeny bezpečnostní složky - zejména armáda a policie. Ale co běžní občané?

Je to samozřejmě o preferencich každého z nás, ale když už se člověk rozhodne pořídit si zbrojní průkaz, měl by umět perfektně ovládat jak sebe, tak svoji zbraň. A přesně proto u nás existují veřejné střelnice. Střelnice GUN centrum v Hradci Králové je přesně zařízení tohoto typu, kde si může přijít zastřílet úplně každý. 

Střelba z pistole

Je to nově otevřená moderní střelnice v republice ojedinělá širokou škálou možností a nabízenými službami. Je zde lukostřelba, foukačky, ostrá střelba, airsoft, vzduchové pistole, laserové simulace střelby nebo nácvik reálných situací pro bezpečnostní složky.... Střelec například na svém stanovišti vidí zásahy do vzdáleného terče pomocí kamery a monitoru ihned po výstřelu. A součástí je velká prodejna i přednáškový sál, takže lze využít i pro firemní konference. 

A protože naše firma je partnerem GUN centra, a v prodejně si můžete i zakoupit nože z naší produkce, využili jsme pozvání a na místo vyslali delegaci obchodního oddělení, která střelnici a její zařízení pořádně otestovala. I když za jedno dopoledne se vše, co střelnice nabízí, opravdu stihnout nedalo. 

Pouze namátkou - stříleli jsme na pojezdové i projekční střelnici z pistolí i pušek A nevadilo anim že někteří z nás neměli žádné zkušenosti ani zbrojní průkaz. Od toho zde byli zkušení instruktoři, kteří nás seznámili se základy všeho potřebného a do umění střelby nás citlivé uvedIi. 

střelba z foukačky

Ostatně, přijeďte si  vše také vyzkoušet. Za férovou cenu  zde určitě prožijete strhující okamžiky a dobrodružství.  A třeba si zakoupíte některý z naši nožů. Více informací najdete na www.guncentrum.cz.