Fotbalové legendy se rozrostly o nového člena

21. srpna 2023

Limitované edici nožů „Fotbalové legendy“ přibyl v srpnu nový člen - Vladimír Šmicer -  bývalý reprezentant, který kromě Slávie působil i v prestižních zahraničních klubech. Je prvním Čechem, který se může pochlubit vítězstvím v prestižní Lize mistrů UEFA a také jediným českým střelcem ve finále této soutěže, kde vstřelil hned dva góly.

Vladimír Šmicer tak doplnil stávající sestavu Fotbalových legend dosud tvořenou třemi bývalými sparťany - Lumírem Mistrem „Máňou“ (tento nůž je již vyprodaný), Janem Bergerem a Janem Kollerem. Všechny nože spojuje to, že se na jejich designu podíleli sami fotbalisté, každý nůž má na čepeli vygravírované své unikátní číslo a fotbalistou vlastnoručně podepsaný certifikát pravosti.

I když edice Fotbalové legendy je především sběratelskou záležitostí, nůž je samozřejmě plně funkční a vedle dvou čepelí obsahuje i otvírač na lahve, šroubovák, drážku na odizolování vodičů, otvírač na konzervy, vývrtku a bodec.

Fotbalové legendy jsou exkluzivní limitovanou sběratelskou sérií v nabídce Mikova věnovanou sportu. Vedle ní je ještě na trhu číslovaná edice vojenských nožů Preojekt válečný veterán, ve které ale není počet vyrobených kusů jednotlivých typů omezen. Jednotlivé nože této edice (Storm a Repetitor) připomínají zahraniční mise naší armády a z jejich výtěžku Mikov přispívá na Vojenský fond solidarity