Rozšířili jsme možnost dopravy z e-shopu o Zásilkovnu

1. července 2022

Čas je cenná komodita a proto ho nechceme zbytečně utrácet. Stání ve frontách nebo dlouhé čekání na kurýra pro mnohé z nás proto patří mezi nejotravnější činnosti, kterým se chceme co nejvíce vyhýbat.

Princip doručení zboží z e-shopu, který co nejvíce takové ztrácení času eliminuje, se snaží postupně zavádět všichni přepravci. Jednoznačným lídrem trhu je v tom česká Zásilkovna

Je nošením dříví do lesa vysvětlovat, že Zásilkovna má širokou síť doručovacích míst a Z-boxů, kde si můžete balíček s dodávkou vyzvednou skoro pokaždé bez fronty a tam, kde vám to nejlépe vyhovuje vzhledem vašemu bydlišti nebo zaměstnání.

Samozřejmostí je také dobře fungující sledování zakázek během jejich doručovací trasy a rychlé informace o doručení. Velmi zajímavá je ovšem i cena Zásilkovny ve srovnání s jinými dopravci. A pokud dáváte z nejrůznějších důvodů přednost dodávce domů a ne na výdejní místo, Zásilkovna samozřejmě provozuje i tuto službu.

Jsme proto rádi, že Zásilkovna se stala naší novou partnerskou doručovací službou a že její služby vám zpříjemní objednávky nožů i dalšího sortimentu z našeho e-shopu. No a pokud vám Zásilkovna z nejrůznějších důvodů nevyhovuje, samozřejmě můžete i nadále využívat stávajících služeb České pošty nebo dopravce WeDo.