Pět nejdůležitějších vlastností nože Predator

23. října 2023

Mikov je největším českým výrobcem nožů, který nabízí kompletní nožířský sortiment. Mezi noži v nabídce Mikova je několik typů, které se právem dají nazvat ikonické. Patří mezi ně Rybička, vojenský nůž UTON, zavírací nůž s důrazem na minimalistický design Pocket, elegantní Kostka a v každém případě vyhazovací nůž Predator.

O vzniku Predatoru jsme již v minulosti publikovali zajímavý příběh, který vznikl na základě vyprávění pana Vladimír Trojana. Co však stojí za celosvětově fenomenálním úspěchem tohoto nože, který je v zahraničí známý také z filmů Largo Winch nebo bondovky Casino Royal? Proč je právě tento automatický nůž jedním z nejznámějších a nejžádanějších výrobků firmy Mikov? 

Oslovili jsme celou řadu zákazníků Mikova, a zajímalo nás, proč si Predator oblíbili. Vznikl tak seznam pěti vlastností nože, které jeho majitelé nejvíce vyzdvihují:

  1. Originální design
  2. Jednoduchost otevírání jedinečným automatickým systémem
  3. Snadná výměna pera
  4. Bezpečnost nože při jeho přenášení v uzavřeném stavu 
  5. Robustnost a spolehlivost

Predator od firmy Mikov zakoupíte z damascenské oceli, RWL, oceli N690 nebo běžné nerezové oceli 420. Můžete se rozhodnout pro plastovou střenku nebo střenku z materiálu Raffir či střenku z ušlechtilých přírodních materiálů. V každém případě ale máte jistotu, že těchto pět nejdůležitějších vlastností zůstane bezpodmínečně zachováno.