Adele - zavírací nůž do kabelky

11. prosince 2023

U nožů vlastně není rozdíl, jestli jsou určeny pro ženy nebo pro muže. Kuchyňské nože, zahradnické nože, lovecké nože,https://www.mikov.cz/k1694-vanocni-nabidka vojenské nože anebo nože pro outdoor poslouží stejně dobře, ať už je drží mužská nebo ženská ruka. Trochu jiná situace však nastává ve společnosti. K vyřešení drobných technických problémů se nůž může hodit třeba i v divadle, avšak dámské kabelky nejsou svou velikostí pro standardní zavírací nože ideální.

Přesně pro tyto příležitosti Mikov nabízí elegantní a přitom nenápadný a neagresivní zavírací dámský nůž Adele. V zavřeném stavu měří pouhých 65 mm a jeho nerezová čepel má délku 45 mm. Čepel je kalena na tvrdost 52-55 HRc, takže nůž není problém v domácích podmínkách nabrousit.

Adele však není pouhým nožem. Je také vybaven jemným pilníkem, který je zakončen ploškou pro šroubovák a samozřejmě nůžkami, které ženy v praxi hojně využívají. Na noži je zároveň praktický kroužek pro zavěšení na klíče. V drobném nástroji se tak skrývají hned 4 funkce.

Střenka nože Adele je z plastu a vyrábí se hned v trojím barevném provedení - modrém, červeném a růžovém. V současné době Mikov všechny tři varianty dámského nože Adele zařadil do své Vánoční nabídky, takže při objednání nože dostanete společně s ním i drobný dárek.