Dárky na poslední chvíli, které nezklamou

18. prosince 2023

Stále se nemůžete rozhodnout, čím na Vánoce obdarovat své blízké? Máme pro vás několik tipů, které vám mohou pomoci s rozhodováním. Nechceme ani tak popisovat technické vlastnosti a výhodnost nákupů, ale ukázat, jak dárky z Mikova mohou pomoci vánoční rodinné pohodě, protože o tu jde v těchto dnech především.

Tip první: Rybička

Rybička je nejstarším nožem, který se v českých zemích stále vyrábí a prodává. Má výjimečný, mezinárodně oceňovaný design a vzhledem ke své ceně i skvělý poměr cena/výkon. Přesto tím hlavním důvodem, proč ji někomu věnovat jako dárek, je její spojení s emocemi, s rodinnými tradicemi, s vyprávěním příběhů. Asi v každé rodině si někdo pamatuje, jak dostal svou první Rybičku, jak si ji vzal na tábor, jak s ní vyráběl píšťalku nebo pruty na opékání špekáčků. A Vánoce jsou časem, kdy takové příběhy budou pravděpodobně rádi poslouchat i ti, kteří by vzhledem k svému věku nad nimi jindy mávli rukou nebo se obrátili k displeji svého mobilu. Ať již si zvolíte Rybičku klasickou nebo některou z dekorativních či exkluzivních, ať už ji věnujete každému členu rodiny nebo jenom jednomu konkrétnímu, může vám přinést víc, než se na první pohled zdá. 

Tip druhý: píšťalka - ořezávátko

I když v současnosti píšeme na počítači a kreslíme na tabletech, tužky nebo pastelky nám z životů ještě úplně nezmizely. A i kdyby, ořezávátko ve tvaru píšťalky udělá radost skoro každému - někomu připomene dětství, jinému se zase bude líbit jeho krásný a ostrý zvuk. Mikov ořezávátko - píšťalku prodává samostatně a nebo ve výhodném setu tří kusů

Tip třetí - nože Pocket

Designové luxusní nože Pocket S, Pocket M a Pocket L patří k těm typům dárků, které udělají radost milovníkům krásných a praktických věcí. Nože jsou optimální svou velikostí, díky speciálnímu ppovlaku DLC se jejich povrch prakticky nedá poškrábat a minimalistický design každého zaujme hned na první pohled.

Když si objednáte zboží přímo od nás do 20. prosince, přepravci vám ho stihnou dodat ještě do Vánoc. A samozřejmě, využít můžete i naši speciální Vánoční nabídku, kde vám k objednanému zboží pošleme i drobný dárek, nabízíme speciální sady nožů nebo dárkové kupóny.