A jak pomůže Rybička vám?

20. května 2024

Nůž je podle našeho průzkumu považován za nejužitečnější reklamní dárek. Je praktický, skladný a  dlouho vydrží. A pokud je takovým dárkem Rybička, tak ta přidává k tomu všemu ještě pozitivní emoci a tradici.

A zdaleka to není pouze záležitost českých zemí. Když byla vloni Rybička součástí tradičního dobročinného bazaru OSN v ženevském Paláci národů, oslnila. A jak nám v dopise potvrdil pan velvyslanec Václav Bálek, řada kupujících si ji dokázala spojit s Českou republikou. A tak to možná bude právě Rybička, která jim připomene, že by naši zemi mohli navštívit. 

Diplomatickému bazaru OSN Rybička pomohla podpořit znevýhodněné děti ve světě. Národnímu parku České Švýcarsko zase speciální Rybička Salmie pomáhá podpořit rozmnožování lososů v řece Kamenici. Rybička se skautskou lilií připomíná svým majitelům skautské ideály. A to jsou jen některé příklady, jak sympatický tradiční nožík může posloužit neméně sympatické myšlence. 

Jestliže chcete podpořit nějaký svůj projekt doma i v zahraničí, Rybička se může stát vašim užitečným pomocníkem. A je už jenom na vás, jestli se rozhodnete své logo nebo myšlenku vygravírovat na její čepel nebo navrhnete speciální barevný potisk střenek. Vše ještě navíc můžete podpoří gravírováním kovové krabičky, případně zvolit zlatou nebo stříbrnou  variantu Rybičky s damaškovými čepelemi v některém z designových obalů - opět laděném do zlata či stříbra.