Tento týden budeme v Las Vegas

16. ledna 2023

Pouštní město Las Vegas je světoznámé dějiště mnoha filmů. Proslavilo se především možností svobodného uzavírání svateb a největší koncentrací kasin a heren na světě. Je ale rovněž centrem mnoha výstav, které nastolují světové trendy. Před několika dny skončený klíčový veletrh spotřební elektroniky CES zde od 17. ledna 2023 vystřídá střelecká, lovecká a outdoorová výstava Shot Show, na které bude své výrobky prezentovat i Mikov.

Výstava, kterou navštěvují desítky tisíc hostů nejen z Ameriky, byla poprvé uspořádána už v roce 1979 v St. Luis. Poté putovala po mnoha amerických velkoměstech, aby od roku 2010 definitivně zakotvila právě v Las Vegas.

Důraz expozice Mikova v hale Venetian na stánku číslo 44358 bude kladen na nůž Predator, který vedle Rybičky, loveckých, outdoorových a designových gentlemanských nožů Pocket patří k nejžádanějším produktům firmy v USA. Mikov tím navazuje na úspěchy nožířů z Mikulášovic, jejichž výrobky na počátku dvacátého století patřily k nejprodávanějším nožům na americkém trhu. 

Svou účastí na Shot Show chceme americkým zákazníkům ukázat, že jako česká průmyslová firma s tradicí od roku 1794 klademe důraz především na kvalitní řemeslo, originální design a nápaditou konstrukci českých nožů. A proto samozřejmě nezapomeneme zdůraznit ani naši spolupráci s firmou Colt CZ Group na výrobě bodáku pro automatickou pušku BREN 2 a výrobu specializovaných vojenských nožů.

Pokud plánujete cestu do USA, rádi vás na našem stánku uvítáme.