Řeznické nože

6. března 2023

Mikov vyrábí kompletní sortiment nožířských výrobků. A tak v naší nabídce najdou místo vedle exkluzivních nožů, jako jsou Predatory nebo vojenské nože, i nože určené profesionálům v oborech, kde se bez ostrých pomocníků nedokáží obejít. Vedle kuchyňských nožů jsou to především řeznické nože.

Řezníci, ať už je pro ně práce s masem denní rutinou nebo se jí věnují jen občas, třeba při domácích zabíjačkách nebo při porcování masa pro nakládání, uzení či grilování, si u nás mohou vybrat ze dvou typů nožů. Tím prvním jsou Luxusní nože, jejichž střenka je vyrobena z brazilského palisandru a čepel je z oceli 425 o tvrdosti 53-56 HRc. Druhým typem jsou pak nože v provedení Klasik s plastovou střenkou s vynikající ergonomií úchopu. Vyrobeny jsou z oceli 1.41116 o tvrdosti 55-56 HRc.

Každý zájemce si může vybrat, jestli si zakoupí řeznické nože v setu nebo jednotlivě. Pokud potřebujete sadu, provedení Lux nabízíme  v dřevěném špalku, provedení Klasik pak ve dvou variantách v praktickém kufříku. Všechny sady kromě nožů samozřejmě obsahují i velmi důležitý doplněk pro práci - ocílku.

Ne každý ale chce kompletní sadu nožů, protože třeba pouze potřebuje jen některé specializované nástroje. Nože pro vykosťování, porcování, píchací nebo na stahování kůže je proto možné zakoupit i jednotlivě.

Samozřejmostí pro naše výrobky je, že jsou certifikovány pro styk s potravinami podle norem Evropské unie. Na řeznické nože pak poskytujeme nadstandardní záruku v trvání 3 let.