Ruby - stálice na trhu kuchyňských nožů

13. listopadu 2023

Když jsme v roce 2019 uvedli na trh sadu kuchyňských nožů Ruby, věřili jsme, že se jedná o kvalitní produkty, které si získají zákazníky a zapíší se u zákazníků Mikova stejně, jako například vojenský nůž UTON, vyhazovací Predator nebo největší klasika - Rybička. Uplynulé čtyři roky nám potvrdily, že se naše očekávání naplnila.

Každý si tedy může vybrat z celkem deseti kuchyňských nožů Ruby, které má Mikov v nabídce. Vedle klasického kuchyňského nože je to například steakový nůž, nůž na ovoce, nůž na zeleninu, porcovací nůž, vykosťovací nůž nebo určitě zajímavý nůž Santoku. K nožům Ruby Mikov také nabízí jako příslušenství originální ocílku.

Mikov nože Ruby vyrábí z německé martenzitické oceli DIN 1.4116 o tvrdosti 55 HRc. Držadlo nožů dokonale lícuje se střenkou a nevzniká tak žádný prostor pro zachytávání nečistot. Důležitá je rovněž ergonomie designu všech nožů Ruby, která umožňuje nejen pohodlný úchop, ale zároveň i chrání prsty před pořezáním. 

Všechny nože Ruby Mikov prodává jednotlivě. Nenutí tak zákazníky k nákupu celých sad s noži,, které nikdy nevyužijí. Zároveň však podle preferencí zákazníků nabízí i akční sady za zvýhodněnou cenu pro nejrůznější typy používání. A protože nože Ruby míří na náročnější zákazníky, samozřejmou součástí dodávky každého nože jeho luxusní designové balení. Ruby jsou tak skvělým tipem na dárek k Vánocům.

Vedle nožů Ruby Mikov vyrábí i běžné kuchyňské nože Klasik, luxusní kuchyňské nože se střenkami z palisandrového dřeva a celý kompletní sortiment nožířského zboží. Nakoupit můžete u našich prodejců nebo na firemním e-shopu.