Fotbalové legendy - řešení při hledání originálního vánočního dárku

20. listopadu 2023

Fanoušci fotbalu bedlivě sledují vrcholící kvalifikaci na Mistrovství Evropy ve fotbale, které se bude konat příští rok v Německu, dohrávku podzimní části 1. české fotbalové ligy i závěrečné zápasy skupin evropských pohárů. Kteří aktivní fotbalisté se s odstupem doby stanou fotbalovými legendami zatím můžeme jen odhadovat.

Dobře však víme, že ti, kteří již mají kariéru za sebou, a fotbalovými legendami se skutečně stali, se o tento nepsaný titul zasloužili svými výkony. Jejich skvělou kariéru se Mikov rozhodl připomenout edicí limitovaných sérií zavíracích nožů s názvem Fotbalové legendy. Edice je mimo jiné originální i tím, že na designu nožů se podíleli samotní fotbalisté. Každý zavírací nůž má na čepeli vygravírované originální číslo a je doplněn o jedinečný certifikát pravosti, osobně podepsaný daným fotbalistou.

V současné době jsou v prodeji nože tří legend - Jana Bergera, Jana Kollera a Vladimíra Šmicera. Zavírací nůž Stovka, ze kterého edice Fotbalové legendy vychází, se skládá ze dvou čepelí, otvírače na lahve, šroubováku, drážky na odizolování vodičů, otvírače na konzervy, vývrtky a bodce. Mikov nůž prodává v plechové dárkové krabičce. 

Pokud přemýšlíte nad zajímavým vánočním dárkem pro sportovního fanouška, edice Fotbalové legendy může být ideální volbou. Z nabídky Mikova si však můžete vybrat nože doslova pro každého. Uživatelé loveckých nožů, vyhazovacích nožů Predator, sportovních nožů, vojenských nožů, nožů pro outdoor nebo pro řemeslníky na e-shopu najdou přesně to, co potřebují.